IEGĀDE / APMAKSA

Kā iepirkties?

  • Izvēlieties preces www.202.lv tīmekļa vietnē pēc to apraksta. Iespējams izmantot meklēšanas logu, ievadot pilnu vai daļēju nosaukumu, - vai artikulu (preču kodu).
  • Pārskatiet informāciju par interesējošo preci. Ja apmierina preces izskats un cena, tad lauciņā 'daudzums' norādiet vajadzīgo daudzumu un spiediet pogu PIEVIENOT.
  • IEPIRKUMA GROZS. Pārskatiet izvēlēto preču sarakstu un daudzumu. Aizpildiet - vārds, uzvārds, tālrunis, e-pasts. Nospiediet pogu NOSŪTĪT. Pasūtījuma nosūtīšana nozīmē IEPIRKUMA GROZĀ redzamās informācijas nosūtīšanu pārdevējam. Pārdevējs atbildēs jums uz e-pastu vai norādīto tālruņa numuru par preces pieejamību noliktavā un citiem jautājumiem saistībā ar vēlamās preces iegādi.

Preces apmaksa.

  • ar pārskaitījumu, apmaksājot priekšapmaksas rēķinu;
  • skaidrā naudā, saņemot preci veikalā  - Krustpils ielā 12, Rīga;
  • ar bankas karti, saņemot preci veikalā - Krustpils ielā 12, Rīga. 

Preces saņemšana un piegāde.

  • veikalā Krustpils ielā 12, Rīga;
  • piegāde ar kurjeru. Piegādes cena tiek aprēķināta individuāli atkarībā no preces svara, izmēra un piegādes adreses. 

Par visām pretenzijām saistībā ar preču kvalitāti un kvantitāti lūdzam ziņot 2 dienu laikā pēc preču saņemšanas.

Prece ir paredzēta tikai saimnieciskajai un profesionālajai darbībai.

 

VISPĀRĒJIE NOTEIKUMI

Šie nosacījumi un visas no tiem izrietošās sekas ir saistošas visiem pircējiem, kas ir iegādājušies preces, ja vien tās nav pretrunā ar līgumu vai citiem nosacījumiem. Prece ir paredzēta tikai saimnieciskajai un profesionālajai darbībai.

 1. Cenas un saistību atruna

Visas cenas šai tīmekļa vietnē var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma un ir norādītas BEZ PVN. Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs, un to publicēšana tīmekļa vietnē neuzliek SIA "Divi simti divi" pienākumu par publicēto cenu preci pārdot. Cenas ir spēkā tajā brīdī, kad saņemat rēķinu apmaksai vai ir saņemta produkcija Jūsu noliktavā. Daudzumiem, kas būtiski pārsniedz mūsu cenu piedāvājumu galējo līmeni, var tikt piemērota atlaide - lūdzu jautāt pārdevējam. Bildes, krāsas, tehniskie zīmējumu, svars un cita informācija var tikt mainīta, ja vien tas neietekmē produkta tiešo lietojumu vai būtiski izskatu. Kā arī jāņem vērā, ka dažādu partiju/sēriju produkcijai var minimāli atšķirties krāsa un izmēri.

2. Piegādes un iepakošana

Visas piegādes notiek EXW Riga, tas nozīmē, ka cenās nav iekļauts PVN, piegādes izmaksas un iepakošana, ja vien nav citādas vienošanās. Iepakošana katram produktam maksā 2 EUR, bet ne vairāk kā 30 EUR uz katru paleti. Iepakošana tiek veikta 1-2 darbadienu laikā. Preču iepakojums netiek pieņemts atpakaļ. Lūdzam pārbaudīt iepakojumu bojājumus pārvadātāja klātbūtnē un tos atzīmēt uz piegādes lapas, pretējā gadījumā, ja preces būs bojātas, jums būs jāuzņemas atbildība. Speciālu pasūtījumu gadījumā prece var tikt piegādāta +/-5 % daudzumā, ņemot vērā ražošanas specifiku. Prece, kas ir iegādāta pie mums, var tikt uzglabāta mūsu noliktavā līdz 10 darbadienām, un pēc šī termiņa tiks ieturēta maksa 5 EUR/diena. Uzglabāšanas maksai pārsniedzot preces vērtību, tā tiek pārdota, lai segtu klienta saistības.

3. Apmaksas noteikumi

Apmaksu mūsu uzņēmumā piedāvājam veikt skaidrā naudā, ar karti vai ar pārskaitījumu. Pēcapmaksu varam izsniegt klientiem, kuriem kredītreitings ir "1" vai "2" pēc https://www.crediweb.lv/ datiem. Pēcapamaksa klientam var tikt atcelta bez iepriekšēja brīdinājuma. Prece ir  SIA "Divi simti divi" īpašums līdz pilnīgai rēķina apmaksai. Preču atgriešana tiek piedāvāta produkcijai, kas nav tikusi ražota vai speciāli taisīta, un, atgriežot preci, tiek ieturēti 20 % no preces vērtības, bet ne mazāk kā 10 EUR, un precei ir jābūt sākotnējā izskatā/kvalitātē. Pieteikums preces atgriešanai iesniedzams ne vēlāk kā 5 darba dienu laikā no attiecīgās pavadzīmes izrakstīšanas datuma.

4. Paraugi un rasējumi

Liela daļa produktu ir apskatāmi mūsu izstāžu zālē, un POS aksesuāru paraugi ir pieejami līdzņemšanai bezmaksas. Jebkurš produkts, kas ir mūsu uzņēmuma ražojums, nav nododams citām personām produkta kopēšanai un ražošanai cita uzņēmuma peļņas gūšanai. Par produkta kopēšanu var tikt piemērots sods 5000 EUR apmērā.

5. Visi strīdi un domstarpības var tikt risinātas sarunu ceļā; ja vienošanās netiek panākta, tālākās sarunas tiek risinātas LR likumdošanas ceļā.

SIA "Divi simti divi"

 

Lūdzu izvēlaties pilnus iepakojumus
Pievienots grozam